AHLAK KÜLTÜR VE ÇEVRE DERNEĞİ::-::KIRIKKALE
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

AKRA TANITIM GÜNLERİ YAPILDI

AKRA TANITIM GÜNLERİ YAPILDI

Tarih 23 Aralık 2019, 12:55 Edit⢠/> <a href=Admin

“AKRA, kendimizi ve ailemizi koruma altına alabileceğimiz bir sığınaktır”

AKRA Genel Müdürü Tülay Arsal, “AKRA’nın insanlığın huzura ermesi için kaliteli ve özgün içerikleri etkili şekilde sunan bir medya kuruluşu olduğunu hatırlatarak, toplumda daha çok çişinin AKRA ile tanıştırılması gerektiğini söyledi.

“AKRA, kendimizi ve ailemizi koruma altına alabileceğimiz bir sığınaktır”

AKRA Genel Müdürü Tülay Arsal, “AKRA’nın insanlığın huzura ermesi için kaliteli ve özgün içerikleri etkili şekilde sunan bir medya kuruluşu olduğunu hatırlatarak, toplumda daha çok çişinin AKRA ile tanıştırılması gerektiğini söyledi.

AKRA’nın tanıtım günleri kapsamında Kırıkkale’de program düzenlendi.

Kırıkkale Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam Uygulama Oteli’nin Konferans Salonu’nda düzenlenen program, Kur’an-ı Kerim okunmasıyla başladı.

Programda AKRA’nın tanıtımı ve yayın ilkeleri hakkında bilgiler verilerek, kent genelinde AKRA dinleyicilerinin izlenimleri ve yapılan röportajlar davetlilerle paylaşıldı.

AKRA’nın bölge sorumlusu Fahri Sevinç ile teknik sorumlu Adem Akdoğan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Programa, İstanbul’dan telefon bağlantısı ile katılan AKRA Genel Müdürü Arsal, radyonun kurulduğu ilk günden itibaren kamuoyuna küresel bir bakış açısıyla evrensel etik kurallarını da ilke edinerek farklı bir yayın politikası sürdürdüklerini söyledi.

Teknolojinin her geçen gün değişim geçirdiğini ancak içerik üretimlerinin yayınlandığı tüm mecralarda ilke ve değerlerin geçerliliğini koruduklarını belirten Arsal, “AKRA sayesinde birbirinden güzel programlarla kamuoyuna hizmet vermeye çalışıyoruz. Günümüzde birçok değer yozlaşarak adeta dünyayı sarmaktadır. Bu yozlaşmalar ülkelere dolayısıyla o ülkelerin insanlarına yansıyor. Bizler bunun farkındayız. Bu yozlaşmalarda kendimizi ve ailemizi koruma altına alabileceğimiz bir sığınak olarak görüyoruz aslında AKRA’yı. İnsanların AKRA ile tanışmasını sağlamamız gerekir. Toplumda her bireyin AKRA’dan istifade etme imkanı vardır. Yeter ki bireyleri AKRA ile tanıştıralım.” dedi.

Önümüzdeki günlerde AKRA ile ilgili sosyal medya çalışmalarının hız kazanacağını aktaran Arsal, dünyadaki kültür çeşitliliğine yer veren, insan tabiatına uygun, bilgilendirici, nitelikli içerikler ve yayınlar yapıldığını ve daha geniş kitlelere ulaşmak için tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaya açık olduklarını sözlerine ekledi.

Kırıkkale Ahlak Kültür ve Çevre Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Arı da, programda konuşma yaparak, AKRA’nın Kırıkkale’de de çok sayıda dinleyicisinin olduğunu ve AKRA’nın bir arkadaş, bir dost gibi insanlara yakın olduğunu, yayınlarıyla aileden biri olduğunu söyledi.

Program, davetliler arasında yapılan yarışmada dereceye girenlere ödüllerin ve plaketlerin verilmesinin ardından son buldu.

Bu haber 274 defa okunmuå²®

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GÜNCEL HABERLERİMİZ

AKÇED yönetiminden hayırlı olsun ziyareti

AKÇED yönetiminden hayırlı olsun ziyareti AKÇED yönetiminden hayırlı olsun ziyareti

UFKA YOLCULUK OKUMA ETKİNLİĞİ YAPILDI

UFKA YOLCULUK OKUMA ETKİNLİĞİ YAPILDI Türkiye genelinde yapılan Ufka Yolculuk yarışmasının kitap okuma etkinliği tüm Türkiye'deki yarışmacılarımızla ...

 


 

HABER ARA


Gelişmiş Arama

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

EN ÇOK OKUNANLAR


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu